THE VAMPIRE DIARIES BLOG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
THE VAMPIRE DIARIES BLOG FORUM


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabrielė

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
G.Š
Admin
G.Š


Pranešimų skaičius : 77
Join date : 2011-06-18
Age : 29
Miestas : Šilalės raj.

Gabrielė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gabrielė   Gabrielė EmptyKv. 08 04, 2011 8:02 pm


Oky..

Esu Gabrielė Š., Gyvenu,gan nežinomame rajone, tai Šilalės rajonas,kaime, kurio pavadinimo neminėsiu, nes jo tikrai nežinosite. Man 16-liką metų, gimtadienis - Gegužės 16 dieną. Šiaip,nemėgstu savo gyvenamosios vietos, už tad dievinu savo mamos gimtinę, nedidelį miestelį,prie Kuršių marių - Dreverną.
Iš veido, esu gan ramus žmogus, na bet viduje, slepiasi velnias, o jis dažniausiai pasireiškia, kai reikia ginti savo nuomone,arba draugus.. Dar karštesnis žmogus atsiveria,kai šiek teik išgeriu. Very Happy
Hmm.. Esu tikrai nepastovi, mėgstu viską.. Dabar pradėsu mokytis groti gitara, bandysiu pirkti profesionalų fotoparatą, nes mėgtu fotografuoti.. Dar, bandau parsilaušti su kompiuterinėmis programom - PhotoShop, ir video kūrimu.

Tai vat, klauskite, domėkitės, atsakysiu.. (:

Taigi, taip, tai aš, nesuperinė, paprasta G.Š Very Happy

Gabrielė 8316f24158b380591845c86d26597686_large
Atgal į viršų Go down
http://www.aboutvd.blogas.lt
tedy-bear
Atvyksti į Mystic Falls'ą
tedy-bear


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2011-07-29

Gabrielė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielė   Gabrielė EmptyŠt. 08 13, 2011 9:45 pm

vuo pagaliau,bent kiek sužinojau apie tavį būrų visai fun išvysti ir veiduką Wink
Atgal į viršų Go down
 
Gabrielė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
THE VAMPIRE DIARIES BLOG FORUM :: Aprašymai-
Pereiti į: